Konsultacijos

icon-law

Teisininko konsultacija

Siūlome Jums nemokamas konsultacijas darbo teisės klausimais. Esant būtinybei, mūsų partneriai Advokatų kontora Tamulytė ir partneriai „Foxen“ atstovaus Jus Valstybinėje darbo inspekcijoje.

icon-psychology

Psichologo konsultacija

Kiekvienam prieinama psichologinė konsultacija iš bet kurios vietos.

Psichologo konsultacijos – tai pokalbiai su psichologu, vykstantys telefonu, kurių metu galite aptarti Jums aktualius ir svarbius klausimus. Jei Jums arba Jūsų šeimos nariams, artimiesiems yra svarbu papasakoti apie savo savijautą, rūpesčius ir baimes, susijusias su liga, patirti sustiprinantį grįžtamąjį ryšį, tai Jūs ir Jūsų artimieji galite gauti nemokamas individualias konsultacijas ir jų metu kuo geriau suprasti esamą situaciją bei efektyviai padėti sau prisitaikyti prie ligos sukeltų pokyčių.

Kuo gali būti naudingos psichologo konsultacijos

Padeda suprasti savo jausmus. Liga užaštrina šiltų, žmogiškų santykių poreikį, tuomet kaip niekada svarbus tampa ryšys su patikimu žmogumi, su kuriuo kalbantis galėtumėte labiau suprasti savo išgyvenimus, išreikšti susikaupusius jausmus, ieškoti stiprybės ir palaikymo šaltinio savo gyvenime, mokytis būdų, kaip padėti sau sveikti ir geriau jaustis sergant. Neabejotina, kad sergančiųjų šeimos ir artimieji taip pat išgyvena stiprius nerimo, baimės, pykčio, liūdesio ir depresijos jausmus. Šių jausmų atsiradimo laikas – neapibrėžtas, iškart po diagnozės ar praėjus kuriam laikui. Psichologas padeda susivokti padėtyje, suprasti savo jausmus ir nukreipti mintis ten, kur reikėtų ieškoti stiprybės ir jėgų gyventi.

Saugioje erdvėje. Ne kiekvienam yra paprasta kalbėtis apie savo jausmus. Būna situacijų, kai artimiesiems negalime kažko pasakyti, nenorėdami “apkrauti” savo rūpesčiais. Taip pat būna ir tokių situacijų, kai artimiesiems pasakojame apie jausmus, bet mums atrodo, kad liekame neišgirsti ar nesuprasti arba taip ir nesulaukę tokio supratimo arba atsakymo, kurio tikėjomės. Tada psichologas tampa tuo, kas užtikrina saugią erdvę ir laiką pasidalinti asmeninėmis mintimis, išsakyti viską, dėl ko neramu.

 

Turite klausimų?

plpf-welcome